Podios

Kata

Kata Alevín Masc A

1 GALLARDO MILLAN, DANIEL SGA Gold
2 SANCHEZ GOMEZ, RODRIGO WAN Silver
3 VELASQUEZ SOUCRE, JESUS R SPH Bronze
3 CASTRO CODER, NICOLAS EIL Bronze

Kata Alevín Masc B

1 DEL FRESNO DOMINGUEZ, MIKEL ASR Gold
2 OREJUDO CIDONCHA, DANIEL SVN Silver
3 MORA RODRIGUEZ, RUBEN SME Bronze
3 GARCIA MATEOS, ALEJANDRO ADA Bronze

Kata Alevín Fem A

1 SAUCEDO PEREZ, NATALIA SPH Gold
2 PINTO VIERA, MARTINA OSK Silver
3 ALVARADO VELARDE, BLANCA SK Bronze
3 MONROY GASPAR, ALICIA ASR Bronze

Kata Alevín Fem B

1 MATIAS CORREAL, LUCIA SME Gold
2 SANTOS SANCHEZ, CARLA SME Silver
3 SANCHEZ NIETO, CARLA ASK Bronze

Kata Infantil Masc A

1 MUÑOZ DE LA FLOR, BORJA SPH Gold
2 GARCIA GARCIA, ANDRES SDB Silver
3 RUIZ MUÑOZ, SERGIO SDB Bronze
3 CAPILLA FERNANDEZ, ISMAEL SDB Bronze

Kata Infantil Masc B

1 BARCO LEON, VICTOR ASR Gold
2 PANIAGUA MENDEZ, GONZALO OSK Silver
3 ALCALA JIMENEZ, ALBERTO ASR Bronze
3 GUARDADO SANCHEZ, IZAN ASR Bronze

Kata Infantil Fem A

1 TORRALVO DELGADO, EVA JAR Gold
2 QUESADA VALLEJO, VICTORIA ADA Silver
3 MUÑOZ PALACIO, MARTINA ADA Bronze
3 BARGACH ELKHAYAT, SALMA SPH Bronze

Kata Infantil Fem B

1 PEÑA GARCIA, CANDELA SPH Gold
2 GARCIA JIMENO, GISELA ASR Silver
3 GARCIA JIMENO, LEIRE ASR Bronze
3 CORDON GOMEZ, CARMEN ASR Bronze

Kata Juvenil Masc A

1 RODRIGUEZ RAMOS, MIGUEL OAK Gold
2 RAMOS CONEJO, DANIEL ACF Silver
3 BAENA SERRANO, VICTOR KVV Bronze
3 DIEZ SANCHEZ, BRUNO HER Bronze

Kata Juvenil Masc B

1 CARMONA DIAZ, ENRIQUE OSK Gold
2 ALVARADO VELARDE, CARLOS SK Silver
3 ORTIZ RUEDA, JORGE ASR Bronze
3 ROMO SERRANO, CAYETANO OAK Bronze

Kata Juvenil Fem A

1 RODRIGUEZ MARTIN, CARLA JAR Gold
2 MARTINEZ DOMINGUEZ, GISELA OAK Silver
3 SIMON MARQUE DE LA PEÑA, MARTA OSK Bronze
3 LOPEZ DOMINGUEZ, CARLA OSK Bronze

Kata Juvenil Fem B

1 DURÁN PAVÓN, EVA SPH Gold
2 SANANDRÉS MUÑOZ, LOURDES SPH Silver
3 RODRIGUEZ VILLANUEVA, ALMA ASR Bronze
3 ABALO ARROYO, IRIA ASR Bronze

Kata Cadete Masc A

1 VISEA GONZALEZ, RODRIGO SGA Gold
2 PALLERO MOLANO, MIGUEL SOL Silver
3 RODRIGUEZ BASAGO, ADRIAN WAN Bronze
3 CARRETERO ALGABA, RUBEN WAN Bronze

Kata Cadete Masc B

1 MUÑOZ DE LA FLOR, ISMAEL SPH Gold
2 MARCOS ALEGRE, MARTIN JAR Silver
3 BARBA HERRERA-BENOIST, GABRIEL SPH Bronze
3 JOAQUIN GIL, HUGO OSK Bronze

Kata Cadete Fem A

1 MAÑANAS GARCIA, CARLA SOL Gold

Kata Cadete Fem B

1 SANZ ROMERO, ELENA SPH Gold
2 MARTIN DIAZ, ALBA KVV Silver
3 QUESADA VALLEJO, SOFIA ADA Bronze
3 CRISTIN QUINTANA, MIREYA A JAR Bronze

Kumite

Kumite Alevín Masc Open

1 DEL FRESNO DOMINGUEZ, MIKEL ASR Gold
2 OREJUDO CIDONCHA, DANIEL SVN Silver
3 GALLARDO MILLAN, DANIEL SGA Bronze
3 CASTRO CODER, NICOLAS EIL Bronze

Kumite Alevín Fem Open

1 MATIAS CORREAL, LUCIA SME Gold
2 SANTOS SANCHEZ, CARLA SME Silver
3 SANCHEZ NIETO, CARLA ASK Bronze

Kumite Infantil Masc Open

1 BARCO LEON, VICTOR ASR Gold
2 GARCIA GARCIA, ANDRES SDB Silver
3 RODRIGUEZ BUENO, IVAN ASR Bronze
3 ABALO ARROYO, DIEGO ASR Bronze

Kumite Infantil Fem Open

1 PEÑA GARCIA, CANDELA SPH Gold
2 GARCIA JIMENO, GISELA ASR Silver
3 CORDON GOMEZ, CARMEN ASR Bronze
3 GARCIA JIMENO, LEIRE ASR Bronze

Kumite Juvenil Masc Open

1 MORILLO LOZANO, ISRAEL SME Gold
2 TROCOLI NARANJO, JUAN SME Silver
3 ROMO SERRANO, CAYETANO OAK Bronze
3 RODRIGUEZ RAMOS, MIGUEL OAK Bronze

Kumite Juvenil Fem Open

1 DURÁN PAVÓN, EVA SPH Gold
2 RODRIGUEZ VILLANUEVA, ALMA ASR Silver
3 MARTINEZ DOMINGUEZ, GISELA OAK Bronze
3 ABALO ARROYO, IRIA ASR Bronze

Kumite Cadete Masc <58kg

1 CORCHO CONTRERAS, IKER SME Gold
2 JOAQUIN GIL, HUGO OSK Silver
3 AGUILAR VILLANUEVA, AARON JAR Bronze

Kumite Cadete Masc >58kg

1 TALAVERA MORIENTES, JORGE EIL Gold

Kumite Cadete Fem <50kg

1 QUESADA VALLEJO, SOFIA ADA Gold
2 GOMEZ BANDA, RAQUEL OSK Silver

Kumite Cadete Fem >50kg

1 ALCALA JIMENEZ, IRENE ASR Gold
2 DEL FRESNO DOMINGUEZ, AINHOA ASR Silver


KarateScoring • 2007 - 2024